Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia
2017.12.07. Csütörtök

U19: Spartacus-BFLA 13:00
U14: Spartacus-BFLA 13:00

2017.12.09. Szombat

U14: Szekszárd Mikulás Kupa 9:00





Hírek
szeptember 14.

A Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia alkalmi munkákra autóbusz vezetőket keres megbízási jogviszonyba!

Nyugdíjasok jelentkezését is várjuk!

Jelentkezni érvényes személyi és gépjárművezetői okmányokkal (D kat., PAV 2, GKI kártya) személyesen lehet az Akadémia irodájában. 

7400 Kaposvár Cseri út 14.

Hétfőtől Csütörtökig 09.00-16.00 óráig!

 




szeptember 04.

A Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia pályázati felhívása

UTÁNPÓTLÁS SZAKÁGVEZETŐ

munkakör betöltésére.





július 17.

A fiú korcsoportok után, a leányok küzdelmei következtek a siófoki nagystrandon megrendezett strandlabdarúgó bajnokságon.

Két korcsoportban hét csapat mérkőzött meg egymással. 

Az U16-os bajnokság mérkőzései a várakozásoknak megfelelően nagy küzdelmet hozott. A csoportdöntőn a Siófok sokáig vezetett a Rákóczi ellen, majd az utolsó harmadban robbantot a kaposvári gárda és magabiztos győzelmet aratott. A bronzérmet a balatonfüredi gárda, míg a negyedik helyet a Kaposvölgye LUE csapata szerezte meg. A gólkirályi címet a K.Rákóczi BFLA játékosa Terestényi Anna szerezte meg.

LEÁNY U16-OS BAJNOKSÁG VÉGEREDMÉNYE

1. K.Rákóczi BFLA 3 3 0 0 0 26 - 8 9
2. Siófoki Bányász 3 2 0 0 1 26 - 11 6
3. Balatonfüfed FC 3 1 0 0 2 14 - 22 3
4. Kaposvölgye LUE 3 0 0 0 3 3 - 28 0


július 10.

2017.07.06. Csütörtök


U13 BFLA 5 0 Dombóvári FE
U10 BFLA 5 1 Dombóvári FE
U12 BFLA 4 3 SZEFI LSE
U15 BFLA 5 0 Kaposvölgye LUE
U14 BFLA 0 0 UTA Arad
U14 Hungary Team 4 2 BFLA
U11 UTA ARAD "RED" 1 1 BFLA
U8 UTA ARAD 2 7 BFLA
U11 Törökbálint LASE 1 13 BFLA
U13 BFLA 10 0 APS Sporting Pitesti
U8 BFLA 0 1 FK Minsk "B"
U15 BFLA 15 0 FC Barcs
U9 ACS Atletic 5 2 BFLA
U10 Tolna VFC 2 1 BFLA
U11 FK Minsk "A" 6 1 BFLA
U12 FK Minsk "B" 1 3 BFLA



2017.07.07. Péntek

U13 BFLA 5 0 MKS Żory 
U17 BFLA 4 1 KF FLAMURTARI
U14 BFLA 1 2 C.D. Castellón
U15 BFLA 2 1 OFK Eurogol Zivinice
U12 BFLA 1 4 Legenda FC
U13 BFLA 0 4 UTA ARAD
U12 Nagyatád FC 2 3 BFLA
U16 Bursa Uludag Yildiz Genclik ve Spor Kulubu 7 8 BFLA
U16 UTA ARAD 1 0 BFLA
U15 RKSK 0 1 BFLA
U17 RKSK  0 3 BFLA


Döntők:

U15: BFLA– CSS Dinicu-Golescu Campulung-Muscel (román) 1-0

U17: OTS Korona Ostroleka (lengyel) – BFLA  4-3

U14 Leány: BFLA – Törökbálint LASE 2-3 

július 06.

2017.07.03. Hétfő

U10 BFLA 1 4 ESBANK RAP RADOMSKO
U13 BFLA 7 0 CSS Dinicu-Golescu Campulung-Muscel
U9 BFLA 0 3 CS ATLETICO ARAD
U16 BFLA 0 2 FC Pitesti 2008
U14G BFLA 8 0 Törökbálint LASE
U11 BFLA 1 5 FK Minsk "B"
U12 BFLA 1 1 Jerusalem Football Academy
U8 BFLA 1 1 Kaposvölgye LUE
U11 ObFZ Nitra 3 5 BFLA
U15 ObFZ Nitra 0 3 BFLA
U17 ObFZ Nitra 0 2 BFLA

2017.07.04. Kedd

U14 BFLA 14 0 Mezőcsokonya SE
U13 BFLA 2 0 SZEFI LSE
U14 BFLA 1 0 PSP Team
U10 BFLA 1 2 Szigetszentmiklós
U12 BFLA 0 2 Dunaszerdahelyi Járási Válogatott
U17 JK Tammeka 2 1 BFLA
U11 Slavija SDUSHOR 3 6 BFLA
U16 JK Tammeka 1 1 BFLA
U15 Toponár SE 0 11 BFLA
U9 FK Minsk 'A' 3 2 BFLA
U8 Tolna VFC 1 1 BFLA

2017.07.05. Szerda


U14 BFLA 2 0 MKS Żory "A"
U10 BFLA 2 3 CS ATLETICO ARAD
U13 BFLA 11 0 Traktor Minsk
U12 BFLA 5 4 CSS Dinicu-Golescu Campulung-Muscel
U17 BFLA 8 0 Kaposvölgye LUE
U14 BFLA 6 0 Escuela de Fútbol La Academia FC
U17 LPS Pitesti 1 1 BFLA
U11 APS Sporting Pitesti 6 2 BFLA
U8 FK Minsk "A" 10 0 BFLA
U16 FA Davida Prochazky 0 7 BFLA
U9 Electrica din Timisoara 2 5 BFLA
U15 RKS Mechanik Radomsko 0 1 BFLA
U14G Törökbálint LASE 4 2 BFLA


Webfejlesztés - Design & Portál szofter: Thunder Studio, Kaposvár