Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia
Kezdőoldal
2017. július 17.

A fiú korcsoportok után, a leányok küzdelmei következtek a siófoki nagystrandon megrendezett strandlabdarúgó bajnokságon.

Két korcsoportban hét csapat mérkőzött meg egymással. 

Az U16-os bajnokság mérkőzései a várakozásoknak megfelelően nagy küzdelmet hozott. A csoportdöntőn a Siófok sokáig vezetett a Rákóczi ellen, majd az utolsó harmadban robbantot a kaposvári gárda és magabiztos győzelmet aratott. A bronzérmet a balatonfüredi gárda, míg a negyedik helyet a Kaposvölgye LUE csapata szerezte meg. A gólkirályi címet a K.Rákóczi BFLA játékosa Terestényi Anna szerezte meg.

LEÁNY U16-OS BAJNOKSÁG VÉGEREDMÉNYE

1. K.Rákóczi BFLA 3 3 0 0 0 26 - 8 9
2. Siófoki Bányász 3 2 0 0 1 26 - 11 6
3. Balatonfüfed FC 3 1 0 0 2 14 - 22 3
4. Kaposvölgye LUE 3 0 0 0 3 3 - 28 0


2017. július 10.

2017.07.06. Csütörtök


U13 BFLA 5 0 Dombóvári FE
U10 BFLA 5 1 Dombóvári FE
U12 BFLA 4 3 SZEFI LSE
U15 BFLA 5 0 Kaposvölgye LUE
U14 BFLA 0 0 UTA Arad
U14 Hungary Team 4 2 BFLA
U11 UTA ARAD "RED" 1 1 BFLA
U8 UTA ARAD 2 7 BFLA
U11 Törökbálint LASE 1 13 BFLA
U13 BFLA 10 0 APS Sporting Pitesti
U8 BFLA 0 1 FK Minsk "B"
U15 BFLA 15 0 FC Barcs
U9 ACS Atletic 5 2 BFLA
U10 Tolna VFC 2 1 BFLA
U11 FK Minsk "A" 6 1 BFLA
U12 FK Minsk "B" 1 3 BFLA



2017.07.07. Péntek

U13 BFLA 5 0 MKS Żory 
U17 BFLA 4 1 KF FLAMURTARI
U14 BFLA 1 2 C.D. Castellón
U15 BFLA 2 1 OFK Eurogol Zivinice
U12 BFLA 1 4 Legenda FC
U13 BFLA 0 4 UTA ARAD
U12 Nagyatád FC 2 3 BFLA
U16 Bursa Uludag Yildiz Genclik ve Spor Kulubu 7 8 BFLA
U16 UTA ARAD 1 0 BFLA
U15 RKSK 0 1 BFLA
U17 RKSK  0 3 BFLA


Döntők:

U15: BFLA– CSS Dinicu-Golescu Campulung-Muscel (román) 1-0

U17: OTS Korona Ostroleka (lengyel) – BFLA  4-3

U14 Leány: BFLA – Törökbálint LASE 2-3 

2017. július 06.

2017.07.03. Hétfő

U10 BFLA 1 4 ESBANK RAP RADOMSKO
U13 BFLA 7 0 CSS Dinicu-Golescu Campulung-Muscel
U9 BFLA 0 3 CS ATLETICO ARAD
U16 BFLA 0 2 FC Pitesti 2008
U14G BFLA 8 0 Törökbálint LASE
U11 BFLA 1 5 FK Minsk "B"
U12 BFLA 1 1 Jerusalem Football Academy
U8 BFLA 1 1 Kaposvölgye LUE
U11 ObFZ Nitra 3 5 BFLA
U15 ObFZ Nitra 0 3 BFLA
U17 ObFZ Nitra 0 2 BFLA

2017.07.04. Kedd

U14 BFLA 14 0 Mezőcsokonya SE
U13 BFLA 2 0 SZEFI LSE
U14 BFLA 1 0 PSP Team
U10 BFLA 1 2 Szigetszentmiklós
U12 BFLA 0 2 Dunaszerdahelyi Járási Válogatott
U17 JK Tammeka 2 1 BFLA
U11 Slavija SDUSHOR 3 6 BFLA
U16 JK Tammeka 1 1 BFLA
U15 Toponár SE 0 11 BFLA
U9 FK Minsk 'A' 3 2 BFLA
U8 Tolna VFC 1 1 BFLA

2017.07.05. Szerda


U14 BFLA 2 0 MKS Żory "A"
U10 BFLA 2 3 CS ATLETICO ARAD
U13 BFLA 11 0 Traktor Minsk
U12 BFLA 5 4 CSS Dinicu-Golescu Campulung-Muscel
U17 BFLA 8 0 Kaposvölgye LUE
U14 BFLA 6 0 Escuela de Fútbol La Academia FC
U17 LPS Pitesti 1 1 BFLA
U11 APS Sporting Pitesti 6 2 BFLA
U8 FK Minsk "A" 10 0 BFLA
U16 FA Davida Prochazky 0 7 BFLA
U9 Electrica din Timisoara 2 5 BFLA
U15 RKS Mechanik Radomsko 0 1 BFLA
U14G Törökbálint LASE 4 2 BFLA
2017. július 04.

Idén is a csapatok felvonulásával vette kezdetét a szombatig tartó sportparádé.

Hét óra után nem sokkal a dobosok felvezetése mellett indult el a tömeg a megújult Rákóczi-stadion felé, amely egyben az első próbájára is készült, amióta elnyerte a végleges formáját.

Az este végül a Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia - Nyitra, U17-es összecsapással ért véget, melyet a kaposvári srácok nyertek 2-0-ra!


Bővebben

 
Fotó: Ivánkovics István




Edzőmérkőzések:

2017.07.28. Péntek

U19: BFLA-Balatonlelle 11:00 (Cser)
U15: Videoton-BFLA 14:00
U14: Videoton-BFLA 14:00


2017.07.29. Szombat

U17: BFLA-Pécs 9:00 (Cser)
U16: BFLA-Pécs 11:00 (Cser)




Fő támogató:


Támogatóink:
Webfejlesztés - Design & Portál szofter: Thunder Studio, Kaposvár